Czym się zajmujemy?

Firma Mitarbeiter jest polską firmą zatrudniającą wysokiej klasy profesjonalistów. Specjalizujemy się w szukaniu rozwiązań dotyczących redukcji kosztów zatrudnienia pracowników dla polskich przedsiębiorców. Dla naszych klientów zawsze szykujemy indywidualne oferty, które idealnie spełniają wymagania coraz bardziej wymagającego rynku biznesowego. Zapewniamy rozwiązania które powodują spadek kosztów utrzymania pracowników oraz poprawę wydajności. Co za tym idzie przy współpracy z firmą Mitarbeiter nasi kontrahenci stają się bardziej konkurencyjni na rynku. Ponad to rozwiązania proponowane przez naszą firmę ułatwiają obowiązki rozliczeniowo –księgowe, administracyjne oraz nadzorcze.

Twoja praca już na Ciebie czeka!

Poniżej znajdują się oferty

  • Kierowca C+E

    Jeśli posiadasz prawo jazdy kategorii C+E a szukasz pracy - ta oferta jest dla Ciebie! Aktualnie poszukujemy kierowców posiadających uprawnienia do prowadzenia pojazdów ciężarowych.

Pracodawco

Współpraca z naszą firmą gwarantuje wymierne oszczędności wynikające z obniżenia kosztów pracy. Oferowani przez Mitarbeiter pracownicy są w pełni wykwalifikowani i chętni do podjęcia pracy.

Korzyści wynikające ze współpracy: -brak formalności. Z naszej strony zapewniamy : rekrutacja, badania lekarskie, obowiązki nadzorcze. Ponad to po ustaleniach z pracodawcą przejmujemy: formalności administracyjne, usługi rozliczeniowo-księgowe, ZUS i podatki. Oferujemy opiekę rezydenta dla pracowników. Oszczędności wynikające z obniżenia kosztów pracy są gwarantowane. Mamy zorganizowana logistykę. Przejmujemy na siebie takie obowiązki jak: wyżywienie, zakwaterowanie, dojazd do miejsca pracy.

Gwarantujemy

Grono zadowolonych kontrahentów jest najlepszą rekomendacją dla naszej firmy. W sposób rzeczowy podchodzimy do postawionych przed nami problemów i szukamy elastycznych rozwiązań.

.

Skontaktuj się z nami!

Aby złożyć swoje podanie wybierz odpowiedni formularz poniżej.